maj 072012
 

Polska Strona Telemarkowa doczekała się swojej kolejnej wersji. Mamy nadzieję, że będzie ona jeszcze bardziej przyjazna i przypadnie Wam do gustu.

Technikalia

Nowa Polska Strona Telemarkowa to nie tylko inna szata graficzna i bardziej przejrzysty układ, ale przede wszystkim dodatkowe funkcjonalności, które ułatwią Wam korzystanie z niej:

  • wyszukiwarka – umożliwia wyszukanie danych słów we wszystkich tekstach zamieszczonych na Polskiej Stronie Telemarkowej; znalezione słowa można łatwo podświetlić (patrz poniższy obrazek)

  • kategorie – poszczególne wpisy na Polskiej Stronie Telemarkowej są dodatkowo oznaczone kategoriami, dzięki czemu struktura strony jest bardziej czytelna (np. ten sam tekst może pojawić się w kilku działach)

  • komentarze – pod wpisami można zamieszczać swoje komentarze, w tym celu trzeba jednak zarejestrować się na Polskiej Stronie Telemarkowej (możliwe jest też zalogowanie się przy pomocy swojego istniejącego konta Google, Facebook i kilku innych)

  • awatary – Awatar to ikonka np. z Twoim zdjęciem która pojawia się np. obok Twoich komentarzy. Jeżeli chcesz, żeby przy Twoim komentarzu pojawiał się Twój awatar, wystarczy że założysz konto na serwisie gravatar.com. Przy zakładaniu tego konta musisz podać tego samego maila jaki podałeś do konta w telemark.pl. Potem dodajesz zdjęcie i gotowe.
  • kanał RSS - umożliwia łatwe śledzenie zmian pojawiających się Polskiej Stronie Telemarkowej

  • łatwe przesyłanie dalej - dodaliśmy możliwość łatwego przesłania danego artykułu przy pomocy takich serwisów jak Twitter, Facebook, LinkedIn czy mailem.

 Zawartość

Nowa odsłona Polskiej Strony Telemarkowej będzie zawierała wszystkie dotychczasowe treści. Usunęliśmy jedynie to co już się całkiem przeżyło, więc nie powinno Wam tego brakować. Wkrótce pojawi się kilka nowych i odświeżonych artykułów, więc zachęcamy do częstych odwiedzin. Na sam początek proponujemy krótki film z naszej zeszłorocznej tatrzańskiej wycieczki:

Życzymy miłego czytania i oglądania! Wszelkie Wasze uwagi są mile widziane.

Przekaż dalej!