sty 112013
 

Plakat zawodów już do pobrania:


a także regulamin:

OTWARTE ZAWODY NARCIARSKIE Ząb 2013 Regulamin

Osoby zainteresowane prosimy o niezwłoczny kontakt ze Sławkiem Lassakiem; sms’em 609 254 563 ew, mail lasso01@interia.pl. Proszę podać imię i nazwisko i wiek. Również osoby zainteresowane sobotnimi warsztatami z telemarku prosimy o kontakt ze Sławkiem.

 


Poniżej mail od Sławka Lassaka z zaproszeniem na Otwarte Zawody Telemarkowe, które odbędą się w Zębie koło Zakopanego (na Potoczkach) 3 lutego 2013r.

 

Na sam początek witam serdecznie wszystkich miłośników wolnej pięty ;)
 
Z przyjemnością pragnę poinformować ,że uzyskałem zgodę od gminy na zorganizowanie otwartych zawodów telemarkowych. Zawody gminne im.Heleny Marusarzówny w spół organizujemy  jako szkoła narciarska Ząb (www.snzab.pl ) wraz z gminą Poronin oraz szkołą podstawową i gimnazjum a także związkiem Podhalan. Zawody są zgłoszone i zabezpieczone.
 
Są to zawody amatorskie ustawienie trasy gigant slalom, osobno dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Zawody odbywają się corocznie w pierwszą niedzielę lutego czyli już nie długo ;)
 
Udało mi się uzyskać zgodę na wprowadzenie do tych zawodów konkurencji telemarku. Jeśli to wypali to nie wykluczone że uda się to wpisać już na stałe do kalendarza imprez ;) Jednak czy to wypali zależy od naszej licznej obecności ;)
 
Impreza oprawiona jest w koncert zespołu regionalnego, śpiewy, tańce góralskie. Niektórzy przybywają na nartach retro i w strojach regionalnych . Jest przyprawiona smakami ;) Strażacy gotują w kotle wojskowym grochówkę lub żurek a i miejscowi gazdowie coś grillują. Firmy patronackie bądź sponsorskie mogą postawić swoje punkty celem sprzedaży bądź reklamy produktów, zatem jak by to wypaliło również mogę załatwić dla naszych ew. sponsorów nagród miejsce na reklamę czy punkt stoiskowy, który jak wszystkie znajdowałby się na polance nad wyciągami ;) Na miejscu duży bezpłatny parking i karczmy ;) Trochę zdjęć w galerii naszej szkoły http://snzab.pl/.
 
Dla chętnych jest możliwość w sobotę zorganizowania warsztatów telemarkowych na stoku oraz treningu na tyczkach telemark i alpejski.
 
Wpisowe do zawodów w zeszłym roku to była kwota 15 zł ( cegiełka na rozbudowę szkół w Zębie i infrastrukturę sportową dla tych szkół). W tej cenie jest korzystanie z wyciągów od 9- jeśli dobrze pamiętam do 15 oraz uczestnictwo w zawodach.
 
I teraz prośba; ponieważ jestem wstanie to zorganizować pod względem fizycznym, ale nie finansowym (mam na myśli ew.upominki dla zwycięzców) proszę o propozycje, sugestie ew. jakieś pomysły.
 
Zapraszam wszystkich chętnych do udziału ew. współpracy. Można też pisać do mnie bezpośrednio na  lasso01@interia.pl  ew.609 254 563 tylko sms.
 
Pozdrawiam serdecznie,
Sławek Lassak
 
Przekaż dalej!

  2 Odpowiedzi do “Otwarte Zawody Telemarkowe – Ząb Zakopane (3 lutego 2013r)”

  1. Witam serdecznie więc tak w tym roku wpisowe będzie 20 zł
    oraz przepraszam za błąd wkradła się literówka -na miejscu jest duży bezpłatny parking ;)
    zawody dla wszystkich chętnych ;)
    pozdrawiam Sławek

  2. Wyniki zawodów na http://www.snzab.pl
    pozdrawiam Sławek